kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
Farkas Ferenc - VALLON SZERENÁD (VALLON NÉPDAL) - HAJNAL-NÓTA (FRANCIA TRUBADÚR DALLAM) VEGYESKARRA
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
510 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
433 Ft
FARKAS ANDREA - Tiltólistás szerelem
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
6990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
6291 Ft
Mindwell Gen-Z kártyajáték 160 kérdéssel és 16 gyakorlattal: Jó nekem! Jó nekem?
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
9990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
8491 Ft
OHANA, azt jelenti család
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
999 Ft
Összhang - Kártyajáték Pároknak
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
8990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
7641 Ft
Julien Sandrel - A nap felé [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
2792 Ft
Marék Veronika - Laci és az oroszlán - Diafilm
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2350 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1997 Ft
KÁLMÁN, LEHÁR, ERKEL... - MAGISCHE TÖNE CD JONAS KAUFMANN
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
5990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
5391 Ft
MOLNÁR FERENC - A Pál utcai fiúk [eHangoskönyv] Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3315 Ft
Douglas Preston - Lincoln Child - Vérszomj [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3592 Ft

MOJZER MIKLÓS

  -   42 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXIX. évf. 3-4. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXIX. évf. 3-4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXII. évf. 1-2. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXII. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között kissé sérült a kötés. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 3. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 3. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között kissé sérült a kötés. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXV. évf. 3-4. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXV. évf. 3-4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 3. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 3. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A könyvtest több helyen megtört. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító felső része enyhén szakadt.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő 1984 XXXIII. évf. 4. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő 1984 XXXIII. évf. 4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Gerince repedezett, sarkai felszakadtak. Tartalomjegyzékében tollas aláhúzásokkal. Borítói repedezettek. Felső lapélén szórt foltokkal. A folyóirat oldalszámozása folytatólagos!
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 3. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 3. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között sérült a kötés. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 1-2. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között kissé megtört a kötés. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Deutsche und österreichische Gemälde aus dem 17.-18. Jahrhundert [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - XVII. és XVIII. századi német és osztrák festmények [antikvár]

XVII. és XVIII. századi német és osztrák festmények [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kiadói borítója kopottas. A budapesti Szépművészeti Múzeum Régi Képtárának egyik jelentős gyűjteménycsoportja a német és osztrák barokk festmények. Ezeket mutatja be könyvünk, teljesebbé téve a képet néhány, már a klasszicizmus stílusjegyeit mutató XVIII. század végi...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Védőborító nélkül.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Az életkép mint műfaj a holland festészetben érte el virágzásának csúcsát. A holland életképfestő kismesterek a mindennapi élet témáit kedvelték: a városiak és falusiak életéből vett jeleneteket, a fogadók, kocsmák, szalonok, parasztszobák belsejét, az útfélen, piacon...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő 1989. XXXVIII. évf. 1-4. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő 1989. XXXVIII. évf. 1-4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Az északolasz cinquecento [antikvár]

Az északolasz cinquecento [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Ungvári Tamás könyvtárából. Gerince enyhén kopottas.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
MOJZER MIKLÓS - Az északolasz cinquecento [antikvár]

Az északolasz cinquecento [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti Értesítő 1983. XXXII. évf. 4. szám [antikvár]

Művészettörténeti Értesítő 1983. XXXII. évf. 4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borítói kissé repedezettek, fedlapján filctollas bejegyzéssel. A folyóirat oldalszámozása folytatólagos! Részlet: A városlakó vagy a falu szülötte a köztereken álló emlékművekből ismeri meg legelébb a világi szobrászatot és annak tárgyait. Jártunkban-keltünkben nem...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 2. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Az északolasz cinquecento [antikvár]

Az északolasz cinquecento [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Az eredeti borítóval egészvászonba kötött példány.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő 1989. XXXVIII. évf. 1-4. szám [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Fedlapján enyhe megsárgult elszíneződésekkel. Védőborítója kopottas, szakadozott. Az életkép mint műfaj a holland festészetben érte el virágzásának csúcsát. A holland életképfestő kismesterek a mindennapi élet témáit kedvelték: a városiak és falusiak életéből vett...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő 1995. XLIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő 1995. XLIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő 1995. XLIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő 1995. XLIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom [antikvár]

Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A mappa foltos. Lapok ragasztott képekkel, a lapok hátoldalán a képek angol és német nyelvű leírásával.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1500 Ft
MOJZER MIKLÓS - German and Austrian paintings of the seventeenth and eighteenth centuries [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti Értesítő 1983. XXXII. évf. 4. szám [antikvár]

Művészettörténeti Értesítő 1983. XXXII. évf. 4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között a kötés kissé sérült. Tintás aláhúzásokkal. A folyóirat oldalszámozása folytatólagos! Részlet: A városlakó vagy a falu szülötte a köztereken álló emlékművekből ismeri meg legelébb a világi szobrászatot és annak tárgyait....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXX. évf. 4. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXX. évf. 4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között megtört a kötés. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek (orosz) [antikvár]

Holland életképek (orosz) [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom [antikvár]

Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Mappa szélei kissé foltosak. Lapok ragasztott képekkel, a lapok hátoldalán a képek angol és német nyelvű leírásával.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1500 Ft
MOJZER MIKLÓS - Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom [antikvár]

Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Mappája kissé elszíneződött. Lapok szélei enyhén hullámosak a képragasztások miatt. Lapok ragasztott képekkel, a lapok hátoldalán a képek angol és német nyelvű leírásával.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1500 Ft
MOJZER MIKLÓS - XVII. és XVIII. századi német és osztrák festmények [antikvár]

XVII. és XVIII. századi német és osztrák festmények [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott. Kiadói védőborító nélküli példány.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - XVII. és XVIII. századi német és osztrák festmények [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXII. évf. 3. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXII. évf. 3. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borító és a könyvtest között kissé sérült a kötés. Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 1. szám [antikvár]

Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 1. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tintás aláhúzásokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
MOJZER MIKLÓS - Holland életképek [antikvár]

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MOJZER MIKLÓS - A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei [antikvár]

A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
1973, a Budavári Palotába való költözés éve nagy változást jelentett a Magyar Nemzeti Galéria életében. Nemcsak arra nyílt lehetőség, hogy még teljesebben, átfogóbban mutassa be addigi gyűjtési területének, a XIX-XX. századnak az alkotásait, hanem arra is, hogy - immár...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1120 Ft
MOJZER MIKLÓS - A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei [antikvár]

A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kiadói borító kissé kopottas. 1973, a Budavári Palotába való költözés éve nagy változást jelentett a Magyar Nemzeti Galéria életében. Nemcsak arra nyílt lehetőség, hogy még teljesebben, átfogóbban mutassa be addigi gyűjtési területének, a XIX-XX. századnak az alkotásait,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1120 Ft
MOJZER MIKLÓS - Az esztergomi Keresztény Múzeum Képtár útmutatója [antikvár]

Az esztergomi Keresztény Múzeum Képtár útmutatója [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Részlet: Az esztergomi Keresztény Múzeum a legnagyobb vidéki művészeti gyűjtemény. Alapítója Simor János esztergomi érsek, aki 1876-ban adta át a nyilvánosságnak az akkor még csak születő múzeumot. Fejlesztésére haláláig nagy gondot fordított: a Bertinelli-gyűjtemény...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
MOJZER MIKLÓS - German and Austrian Paintings of the Seventeenth and Eighteenth Centuries [antikvár]

German and Austrian Paintings of the Seventeenth and Eighteenth Centuries [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A könyvtest kissé félrenyomódott. A kiadói borítója kissé kopott, pár helyen apró tintafolt található.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
MOJZER MIKLÓS toplistája

Művészettörténeti értesítő XXXIX. évf. 3-4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Művészettörténeti értesítő XXXIV. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Művészettörténeti értesítő XXXII. évf. 1-2. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Művészettörténeti értesítő XXXI. évf. 3. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft

Művészettörténeti értesítő XXXV. évf. 3-4. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Művészettörténeti értesítő XXXIII. évf. 3. szám [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Holland életképek [antikvár]

MOJZER MIKLÓS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet