kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
LÁZÁRNÉ NAGY ANDREA - MARGARÉTA I. KÖTET - SZOLFÉZS FELADATGYŰJTEMÉNY
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2790 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
2650 Ft
55024600 - Kulacs-475 ml  Champs (5460) 25
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
4950 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
4455 Ft
Szacsvay László - A legszebb kutyatörténetek - Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3400 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2890 Ft
Ruben Fleischer - Venom - DVD
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
1490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1266 Ft
BILLIE EILISH - WHEN WE ALL FALL ASLEEP WHERE DO WE GO? CD BILLIE EILISH
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
3591 Ft
Douglas Preston - Lincoln Child - Vérszomj [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3592 Ft
P0130-0140 - Könyvjelző Fridolin Maria Sibylla Merian ´Szegfű´
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
700 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
630 Ft
G008 - STRAGOO, GRABOLO BOGYÓ ÉS BABÓCA
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
5490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
4941 Ft
Natalie Haynes - Ezer hajó [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
5490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4392 Ft
Csukás István - Süsü és a Sárkánylány - Diafilm
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2350 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1997 Ft

MÁG BERTALAN

  -   13 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
MÁG BERTALAN - Öt méregfiola [antikvár]

Öt méregfiola [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott – Úgy vélem, mérgezés következtében halt meg – mondta a doktor. – Mikor? – Tegnap késő délután, vagy az esti órákban. A boncolás elrendelése feltétlenül szükséges a pontosabb időmeghatározáshoz és a méreg megállapításához. Magos...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1440 Ft
MÁG BERTALAN - Banditák Budán [antikvár]

Banditák Budán [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak, kötéstáblái kopottasak A három férfi lassan felment a lépcsőn. A plébános ajtaja előtt megálltak. A káplán kopogott egyszer, kétszer... többször is egymás után. Válasz nem jött. A kántortanító lehajolt, belesett a kulcslyukon. Bár a kulcs nem...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1520 Ft
MÁG BERTALAN - Egy nyomozó naplójából [antikvár]

Egy nyomozó naplójából [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Sarkok kopottasak. - Megölték, megfojtották - felelte Magos őrnagy kérdésére a rendőr orvos. - És hogyan? - Megzsinegelték. Helyesebben: kötelet tekertek a nyakára, és felakasztották - mutatta az orvos -, itt ni, erre a vastag ágra. Ez volt az első megállapítás, amit Magos az...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1120 Ft
MÁG BERTALAN - Éjszakai kirándulás [antikvár]

Éjszakai kirándulás [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borítói kissé kopottasak. Régebben, amikor kettesben voltunk, az édesapám behívott a hálóba, kissé félrehúzta a ruhásszekrényt, és a hátsó falán az odaragasztott ív papíron arra a vonalra mutatott, ami a rajzon lefelé haladt. Akkoriban nem is nagyon figyeltem oda, azt hittem,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
MÁG BERTALAN - Öt méregfiola [antikvár]

Öt méregfiola [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A könyvtest félrenyomódott. Kötéstábla / borítója kopott, folttal. – Úgy vélem, mérgezés következtében halt meg – mondta a doktor. – Mikor? – Tegnap késő délután, vagy az esti órákban. A boncolás elrendelése feltétlenül szükséges a pontosabb időmeghatározáshoz...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1512 Ft
MÁG BERTALAN - Öt méregfiola [antikvár]

Öt méregfiola [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak – Úgy vélem, mérgezés következtében halt meg – mondta a doktor. – Mikor? – Tegnap késő délután, vagy az esti órákban. A boncolás elrendelése feltétlenül szükséges a pontosabb időmeghatározáshoz és a méreg megállapításához. Magos őrnagy...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1512 Ft
MÁG BERTALAN - Két pisztolylövés [antikvár]

Két pisztolylövés [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, első kötéstábla felső sarka sérült, lapélei foltosak "Rendkívüli jelentés érkezett Miskolcról, tegnap este 9 óra körül ismeretlen tettes kétszer rálőtt Szenes Bélára. A sérültet a mentők életveszélyes állapotban szállították...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1840 Ft
MÁG BERTALAN - Hiszékeny áldozatok [antikvár]

Hiszékeny áldozatok [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott - Nem kell üzennie, asszonyom - állította meg a szózuhatagot Magos -, mert Petelei ügyvéd úr holnap reggel tiszteletét teszi nálunk a rendőrségen. Méltatlankodás helyett inkább azt mondja meg, hogyan történt, hogy Goldner Vilma végrendelete után,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1104 Ft
MÁG BERTALAN - Az idegen asszony [antikvár]

Az idegen asszony [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, tulajdonosi bejegyzést tartalmaz ...elővettem vékony, fekete kesztyűmet, felhúztam, és jobb kezemben fogtam a pisztolyt. Felugrottam, gyorsan az ajtóhoz siettem. Néhány pillanatig hallgatóztam. Hallottam a fürdőszobában a víz csobogását. Bal...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
MÁG BERTALAN - Banditák Budán [antikvár]

Banditák Budán [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, könyvtest kissé deformált, tulajdonosi bejegyzést tartalmaz, utolsó lapja sérült A három férfi lassan felment a lépcsőn. A plébános ajtaja előtt megálltak. A káplán kopogott egyszer, kétszer... többször is egymás után. Válasz nem jött. A...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1520 Ft
MÁG BERTALAN - Zsákutca [antikvár]

Zsákutca [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, könyvtest kissé deformált "Mindketten nekifeszültek az ajtónak és addig erőlködtek, míg nagy nehezen be tudtak jutni. Laci rögtön felgyújtotta a villanyt. - Úristen! - kiáltott fel. - Az apám! A földön véres fejjel ott feküdt Tatár bácsi. A...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1440 Ft
MÁG BERTALAN - Nyomon a Mág-csoport [antikvár]

Nyomon a Mág-csoport [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Gerinc alsó sarka felszakadt. Borítói megtörtek, repedezettek. Gyilkosság...gyilkosság... Szirénázó rendőrautó, az ablak alatt csődület, a kaput bezárja az ijedt házmester, bent megrémült, egymásra gyanakodó, egymást gyanúsító szomszédok... Egy "klasszikus detektívregény"...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
13000 Ft
MÁG BERTALAN - Beszélő nyomok [antikvár]

Beszélő nyomok [antikvár]

MÁG BERTALAN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borítók szélei kissé kopottasak. – A gyilkos kereshetett valamit – szólalt meg Magos, miután egyedül maradt kollégáival és az orvossal –, a kihúzott fiókok,a földön heverő apró tárgyak erre vallanak. – Közelebb lépett a függönyhöz.- Nézzétek, a véres kezét ebbe...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1440 Ft
MÁG BERTALAN toplistája

Öt méregfiola [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1440 Ft

Banditák Budán [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1520 Ft

Egy nyomozó naplójából [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1120 Ft

Éjszakai kirándulás [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft

Öt méregfiola [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1512 Ft

Öt méregfiola [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1512 Ft

Két pisztolylövés [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1840 Ft

Hiszékeny áldozatok [antikvár]

MÁG BERTALAN

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1104 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet