kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
MK-4101 - KI(S)SZÁMOLÓ FELADATOK 1. OSZTÁLYOSOKNAK
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
1690 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
1436 Ft
Kamenyiczki Nóra - Karriertervező - Önismereti határidőnapló az örömteli munkához
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3799 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
3039 Ft
Paige Toon - Ha bárhová mehetnél [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3192 Ft
Sándor György - A ZONGORAJÁTÉKRÓL - MOZGÁS, HANGZÁS, KIFEJEZÉS
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
9800 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
8820 Ft
Jennifer Castle - Disney Arisztocicák - Fantasztikus Nyuszifutam [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
2190 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
1752 Ft
Lois Lowry - Az emlékek őre [eHangoskönyv]
ÚJ
Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3315 Ft
WEÖRES SÁNDOR - Bóbita
akciós
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3999 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
3199 Ft
akciós ár:
2799 Ft
Spiró György - Egyéni javaslat [eHangoskönyv] Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3699 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3514 Ft
Berg Judit - Szitás Erzsébet - Lengefalatozó
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4690 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4221 Ft
Enders, Giulia - Testünk jelzései
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
6500 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
5850 Ft

FÖLDI MIHÁLY

  -   19 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
FÖLDI MIHÁLY - Párizsi menyasszony [antikvár]

Párizsi menyasszony [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Címlapon bélyegzőnyomat.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
600 Ft
FÖLDI MIHÁLY - A meztelen ember [antikvár]

A meztelen ember [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Táblái kissé kopottak, enyhén foltosak, kötése laza, egy helyen sérült.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Menekülők [antikvár]

Menekülők [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Földi Mihály. Menekülők. [Budapest], [1939]. Athenaeum Kiadás (Ny.). 499, [1] p. Egészvászon. / Részlet a könyvből: Jánosi Mihály nagy fekete gépkocsija gyors lendülettel, széles ívben fordult az Excelsior szálloda elé, majd ügyesen furakodott az ott ácsorgó bérautók és...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Hamlet királykisasszony [antikvár]

Hamlet királykisasszony [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Foltos!
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
720 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Magánügy [antikvár]

Magánügy [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötése laza.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1800 Ft
FÖLDI MIHÁLY - A meztelen ember [antikvár]

A meztelen ember [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A táblák kopottasak, a kötés sérült.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Menekülők [antikvár]

Menekülők [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A táblák kifakultak, kopottak. A kötése kissé meglazult. Átkötött, kék egészvászon kötésben! Földi Mihály. Menekülők. [Budapest], [1939]. Athenaeum Kiadás (Ny.). 499, [1] p. Egészvászon. / Részlet a könyvből: Jánosi Mihály nagy fekete gépkocsija gyors lendülettel,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Névtelen katona [antikvár]

Névtelen katona [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A könyv kötése sérült, meglazult. A táblák kissé foltosak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
900 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Magánügy [antikvár]

Magánügy [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A hátsó tábla kötése sérült. A táblák kissé kifakultak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1800 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Rabok [antikvár]

Rabok [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borító, gerinc sarkai kopottasak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Isten országa felé [antikvár]

Isten országa felé [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Könyvgerinc enyhén kifakult, előzéklapján rövid bejegyzés tintával, oldalsó lapélek közepén apró, halvány folt.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Egy barátság története [antikvár]

Egy barátság története [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A táblák gerince és sarkai is sérültek, a lapok enyhén hullámosak. A felső tábla belső oldalán névbejegyzés található.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Névtelen katona [antikvár]

Névtelen katona [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A vászonborítás kissé kopottas, a gerinc enyhén deformált.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
900 Ft
FÖLDI MIHÁLY - A miniszter [antikvár]

A miniszter [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A gerinc félrenyomódott. A táblák kopottasak, foltosak. - Hát mit találtál? A tanár szivarra gyujtott s mélyre hatoló pillantást vetett a prelátus mosolygó arcába. A professzor kórházi rendelőjében ültek, az íróasztal mellett; a kissé poros-homályos ablak alatt a hosszú...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - A miniszter [antikvár]

A miniszter [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
- Hát mit találtál? A tanár szivarra gyujtott s mélyre hatoló pillantást vetett a prelátus mosolygó arcába. A professzor kórházi rendelőjében ültek, az íróasztal mellett; a kissé poros-homályos ablak alatt a hosszú kert sárgakockás útjai ágaztak el a szomszédos épületek...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Párizsi menyasszony [antikvár]

Párizsi menyasszony [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
600 Ft
FÖLDI MIHÁLY - Menekülők [antikvár]

Menekülők [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borítója a gerinc mentén kis helyen sérült, a borító halványan foltos. Címoldalán tulajdonosi bejegyzéssel, hátsó táblájának belső oldalán ceruzás rajzokkal. Lapélei halványan foltosak. Földi Mihály. Menekülők. [Budapest], [1939]. Athenaeum Kiadás (Ny.). 499, [1] p....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
FÖLDI MIHÁLY - A század asszonya [antikvár]

A század asszonya [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A gerinc borítója a tábla hajtása mentén felrepedt, a táblák kötése meglazult. A könyvtest félrenyomódott. Előzéklapján névbejegyzés. Földi Mihály. A század asszonya. [Második kiadás] Bp., Athenaeum. 552 p. Egészvászon. // Részlet a könyvből: ...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
800 Ft
FÖLDI MIHÁLY - De ziel van Anna Kádár [antikvár]

De ziel van Anna Kádár [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Gerince és táblái kopottasak, kifakultak, sarkak enyhén megnyomódtak. Lapélein és pár oldalán elszíneződésekkel, szórt foltokkal.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
12000 Ft
FÖLDI MIHÁLY toplistája

Párizsi menyasszony [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
600 Ft

A meztelen ember [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft

Menekülők [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft

Hamlet királykisasszony [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
720 Ft

Magánügy [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1800 Ft

A meztelen ember [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft

Menekülők [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft

Névtelen katona [antikvár]

FÖLDI MIHÁLY

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
900 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet