kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
P3015 - 0215 - Zselés toll Lazy Stars 0,5 mm radírozható unikornis lila betéttel
ÚJ
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
590 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
531 Ft
714141 - Bogyó és Babóca Ki kicsoda?
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
5990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
5391 Ft
DRAGOMÁN GYÖRGY - A pusztítás könyve
akciós
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4299 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
3439 Ft
akciós ár:
2499 Ft
Szabó István - EURÓPAI TÁNCDALLAMOK GITÁRRA
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2280 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1824 Ft
Beatrix Potter - Nyúl Péter világa - Beatrix Potter színezője
akciós
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3690 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
2952 Ft
akciós ár:
1499 Ft
KJK04 - Könyvjelző KJK04 - Könyv ablakpárkányon
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
891 Ft
Edith Eva Eger - A döntés
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
5999 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
5099 Ft
Michael Jackson - SONGS FROM THE MOTION PICTURE CD MICHAEL JACKSON
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
6990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
6640 Ft
Papp Gergő - Kiáradt! A Tisza útja a győzelemig [eKönyv: epub, mobi] eKönyv
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4490 Ft
Hanna Sörensen - Barátnőm, Bori foglalkoztató - Indulj iskolába Borival!
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
1490 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
1192 Ft

Csabai Dániel

  -   32 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
Csabai Dániel - Ezermester 1976. január-december [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2480 Ft
Csabai Dániel - Ezermester 1976. január-december [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2480 Ft
Csabai Dániel - Ezermester 1975. (nem teljes évfolyam) [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1700 Ft
Csabai Dániel - Ezermester 1976. január-december/1977. (nem teljes évfolyam) [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4480 Ft
Csabai Dániel - Ezermester 1976-1977. január-december [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4580 Ft
Csabai Dániel - Ezermester 1976. (nem teljes évfolyam) [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2380 Ft
Csabai Dániel - Fotó, Film & Videóvilág 2001 [antikvár]

Fotó, Film & Videóvilág 2001 [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A fényképezés és filmkészítés szerelmeseinek szeme előt zajlott le az az évtizedes átalakulás, amelynek sorána fotókémiai eljáráson alapuló fényképezés és mozgófilmezés helyébe lépett a tisztán elektronikai képfeldolgozás. Először az amatőrcélú filmfelvevőket...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1550 Ft
Csabai Dániel - Újdonságok az elektroakusztikában és a mágneses hangrögzítésben [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1140 Ft
Csabai Dániel - Kazettás magnók [antikvár]

Kazettás magnók [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
E ​két álláspontot azért idézem fel. mert egyrészt e könyvvel az is a célom, hogy eloszlasson egy sor félreértést és tévhitet, amely az elmondott vélemények mindegyikében benne van. Megállapítható, hogy jelenleg kevés olyan szakterület van a műszaki gyakorlatban, ahol olyan...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2640 Ft
Csabai Dániel - A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Mindennapos tevékenységünk során gyakran előfordul, hogy hangfelvételt kell készítenünk. Ez a művelet ma már nem bonyolultabb, mint a fényképezés folyamata, az exponálástól a kép előhívásáig. Bizonyos vonatkozásban inkább egyszerűbb. Jelenleg a világszerte használt,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Csabai Dániel - A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Mindennapos tevékenységünk során gyakran előfordul, hogy hangfelvételt kell készítenünk. Ez a művelet ma már nem bonyolultabb, mint a fényképezés folyamata, az exponálástól a kép előhívásáig. Bizonyos vonatkozásban inkább egyszerűbb. ...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Csabai Dániel - Újdonságok az elektroakusztikában és a mágneses hangrögzítésben [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1840 Ft
Csabai Dániel - Magnósok évkönyve 1985 [antikvár]

Magnósok évkönyve 1985 [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1280 Ft
Csabai Dániel - Magnósok évkönyve 1982 [antikvár]

Magnósok évkönyve 1982 [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2440 Ft
Csabai Dániel - A Rádiótechnika évkönyve 1976 [antikvár]

A Rádiótechnika évkönyve 1976 [antikvár]

Csabai Dániel, Degrell László

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Szeretettel köszöntjük kedves olvasóinkat a Rádiótechnika Évkönyve 1976 megjelenése alkalmából. Egy esztendőt hagytunk ismét magunk mögött. Ez az év azonban - azt hiszem, valamennyien így érezzük - kiemelkedett az elmúlt esztendők hosszú sorából. Szabad hazánk 30....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1640 Ft
Albert Péter - A Rádiótechnika évkönyve 1972 [antikvár]

A Rádiótechnika évkönyve 1972 [antikvár]

Albert Péter, Balázs Attila, Borbás István, Csabai Dániel, Fáber József, Hetényi László, Katona Zoltán, Németh János, Papp János, Polgár Tibor, Rózsa Sándor, Szűcs József, Tarba János, Tombor József, Turányi Gábor

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Idén különös megilletődéssel veszi kezébe a tollat a szerkesztő, hogy néhány soros előszóval vezesse be az idei Évkönyvet és köszöntse az olvasót. A Rádiótechnika szerkesztősége e könyv megjelenésekor kettős jubileumot ünnepel. Mindkettő egyformán kedves nekünk és...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1640 Ft
Bassó Andor - A Rádiótechnika évkönyve 1978 [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1340 Ft
Csabai Dániel - Sztereó rádiók szervizkönyve III. [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2530 Ft
Csabai Dániel - Fotó, Film & Videóvilág 2001 [antikvár]

Fotó, Film & Videóvilág 2001 [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A fényképezés és filmkészítés szerelmeseinek szeme előt zajlott le az az évtizedes átalakulás, amelynek sorána fotókémiai eljáráson alapuló fényképezés és mozgófilmezés helyébe lépett a tisztán elektronikai képfeldolgozás. Először az amatőrcélú filmfelvevőket...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1940 Ft
Bartsch Iván - Diázók könyve [antikvár]

Diázók könyve [antikvár]

Bartsch Iván, Csabai Dániel, Hefelle József, Tóth János

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Csak az első pillanatban tűnik furcsának, hogy a mozgókép, a televízió s immáron a képmagnó elterjedésének korszakában az állókép: a diavetítés nem szorul háttérbe, sőt évről évre újabb területeket hódít meg, és újabb alkalmazási sikereket ér el nálunk és...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1640 Ft
Csabai Dániel - Magnósok évkönyve 1983 [antikvár]

Magnósok évkönyve 1983 [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2740 Ft
Csabai Dániel - A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Mindennapos tevékenységünk során gyakran előfordul, hogy hangfelvételt kell készítenünk. Ez a művelet ma már nem bonyolultabb, mint a fényképezés folyamata, az exponálástól a kép előhívásáig. Bizonyos vonatkozásban inkább egyszerűbb. Jelenleg a világszerte használt,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Csabai Dániel - Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Amióta a természethű hangkötést szélesebb körű érdeklődés övezi, egyre gyakrabban szóba kerül az amatőr házi hangstúdiók létesítésének és berendezésének kérdése. A gyakorlatban ezen a területen elég nagy bizonytalanság tapasztalható, mivel e témakörnek még annyi...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1310 Ft
Csabai Dániel - Magnósok évkönyve 1981 [antikvár]

Magnósok évkönyve 1981 [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2340 Ft
Csabai Dániel - Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Amióta a természethű hangkötést szélesebb körű érdeklődés övezi, egyre gyakrabban szóba kerül az amatőr házi hangstúdiók létesítésének és berendezésének kérdése. A gyakorlatban ezen a területen elég nagy bizonytalanság tapasztalható, mivel e témakörnek még annyi...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1640 Ft
Csabai Dániel - Kábeltelevízió, videokommunikáció [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1280 Ft
Csabai Dániel - Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Amióta a természethű hangkötést szélesebb körű érdeklődés övezi, egyre gyakrabban szóba kerül az amatőr házi hangstúdiók létesítésének és berendezésének kérdése. A gyakorlatban ezen a területen elég nagy bizonytalanság tapasztalható, mivel e témakörnek még annyi...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1400 Ft
Csabai Dániel - Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Amióta a természethű hangkötést szélesebb körű érdeklődés övezi, egyre gyakrabban szóba kerül az amatőr házi hangstúdiók létesítésének és berendezésének kérdése. A gyakorlatban ezen a területen elég nagy bizonytalanság tapasztalható,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1400 Ft
Csabai Dániel - Hangtechnika amatőröknek [antikvár]

Hangtechnika amatőröknek [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A hetvenes években jelentős fejlődés következett be a hazai hangtechnikában. Bár a hazai elektroakusztikai készülékgyártás elmaradt a világszínvonaltól, a külföldi készülékek behozatala meggyorsult, s ezáltal sokkal fejlettebbé vált a hazai amatőrök és közintézmények...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1680 Ft
Csabai Dániel - Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Hi-Fi hangstúdió [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Amióta a természethű hangkötést szélesebb körű érdeklődés övezi, egyre gyakrabban szóba kerül az amatőr házi hangstúdiók létesítésének és berendezésének kérdése. A gyakorlatban ezen a területen elég nagy bizonytalanság tapasztalható, mivel e témakörnek még annyi...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1400 Ft
Csabai Dániel - Rádióamatőr konstrukciók [antikvár]

Rádióamatőr konstrukciók [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak, kötéstáblája kopottas
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
8000 Ft
Csabai Dániel - A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

A hangfelvétel gyakorlata [antikvár]

Csabai Dániel

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
980 Ft
Csabai Dániel toplistája

Ezermester 1976. január-december [antikvár]

Csabai Dániel, Fritúz Béla, G. Szabó Judit

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2480 Ft

Ezermester 1976. január-december [antikvár]

Csabai Dániel, Fritúz Béla, G. Szabó Judit

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2480 Ft

Ezermester 1975. (nem teljes évfolyam) [antikvár]

Csabai Dániel, Fritúz Béla, G. Szabó Judit

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1700 Ft

Ezermester 1976. január-december/1977. (nem teljes évfolyam) [antikvár]

Csabai Dániel, G. Szabó Judit, Zsoldos Tibor

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4480 Ft

Ezermester 1976-1977. január-december [antikvár]

Csabai Dániel, Fritúz Béla, G. Szabó Judit

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4580 Ft

Ezermester 1976. (nem teljes évfolyam) [antikvár]

Csabai Dániel, Fritúz Béla, G. Szabó Judit

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2380 Ft

Fotó, Film & Videóvilág 2001 [antikvár]

Csabai Dániel

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1550 Ft

Újdonságok az elektroakusztikában és a mágneses hangrögzítésben [antikvár]

Csabai Dániel

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1140 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet