kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
Csukás István - Pom Pom meséi: Radírpók - Diafilm
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2350 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1997 Ft
Haydn - PIANO SONATAS VOL.4 - HOB.XVI: 21-26 CD JANDÓ JENŐ
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
4790 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
4071 Ft
LACKFI JÁNOS - Dombontúli mesék [eHangoskönyv] Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2390 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2270 Ft
Jennifer Castle - Disney Arisztocicák - Fantasztikus Nyuszifutam [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
2190 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
1752 Ft
Louisa May Alcott - Egy régimódi lány
akciós
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3690 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
2952 Ft
akciós ár:
999 Ft
Paulo Coelho - Titkok - Naptár 2020
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
4499 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
3599 Ft
THE VERY BEST OF ... CD ENYA
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
4990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
4241 Ft
KEDVELT ELŐADÁSI DARABOK FUVOLÁRA ÉS ZONGORÁRA III. ÁTDOLGOZTA ÉS KÖZREADJA KANYÓ ANDRÁS
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
3990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
3391 Ft
Berg Judit - Szitás Erzsébet - Lengefalatozó
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4690 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4221 Ft
Crystalynx Dragons meglepetés tojás
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
7003 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
6303 Ft

Brehm, Bruno

  -   17 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
Brehm, Bruno - Ez lett a vége [antikvár]

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Táblái kopottak, előzéklapon pecsét. Lapélek karcosak. Brehm, Bruno. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Ötödik kiadás. Budapest, 1939. Grill Károly Könyvkiadó Vállalata (Győri Hírlap Nyomdája). 406 p. Egészvászon. // Részlet: I. - Az ott, Hohenlohe jobbján,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - Ez lett a vége [antikvár]

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi bejegyzéssel. A borító kissé kopottas, gerince mentén kis sérüléssel. A könyvtest félrenyomódott, lapélei foltosak. Brehm, Bruno. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Budapest, 1938. Grill Károly Könyvkiadó Vállalata (Győri Hírlap Nyomdája). 406 p....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - A kétfejű sas lehull [antikvár]

A kétfejű sas lehull [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Sarkai kopottasak, táblák kötése laza.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1000 Ft
Brehm, Bruno - Igy kezdődött [antikvár]

Igy kezdődött [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borítás a gerinc mentén halványan foltos. Bruno Brehm. Igy kezdődött. Apis és este. Budapest, 1940. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. [6] + 381 + [3] p. Egészvászon.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - A kétfejű sas lehull [antikvár]

A kétfejű sas lehull [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Félvászonba átkötött példány. A borító a gerinc mentén kissé megfakult, alsó lapélei halványan foltosak. Brehm, Bruno. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Budapest, [s.a.]. Grill Károly Könyvkiadó Vállalata (Krakauer-nyomda). 408 p. Ford. Fenyő László.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Brehm, Bruno - Ez lett a vége [antikvár]

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A táblák enyhén deformáltak, kötése kissé laza. Bruno Brehm. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Budapest. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. [6] + 413 p. Egészvászon.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - Ez lett a vége [antikvár]

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai hullámosak, kötése sérült. Brehm, Bruno. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Budapest, 1937. Grill Károly Könyvkiadó Vállalata (Győri Hírlap Nyomdája).
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - Színház a kastélyban [antikvár]

Színház a kastélyban [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötése laza, táblái kopottak, előzéklapon ajándékozási bejegyzés található, címlapja 2 helyen szakadt.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1250 Ft
Brehm, Bruno - Igy kezdődött [antikvár]

Igy kezdődött [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A táblák díszítése kissé kopottas, a gerinc mentén a felső tábla egy helyen sérült.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - Apis und Este [antikvár]

Apis und Este [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borítója kissé kopottas, foltos. Fedlapjának szélén kis sérülés. Néhány lapja hullámos, a könyvtest kissé félrenyomódott.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Brehm, Bruno - Igy kezdődött [antikvár]

Igy kezdődött [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Táblái kissé kopottasak, könyv rögzítése ragasztással megerősített, előzéklapjain tulajdonosi bejegyzés szerepel. Bruno Brehm. Igy kezdődött. Apis és este. Ötödik kiadás. Budapest, 1938. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Győri Hirlap Nyomda. 383 p. Egészvászon.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Brehm, Bruno - A háborura fel kell készülni I-II. [antikvár]

A háborura fel kell készülni I-II. [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Táblák maszatosak, kötésük laza, gerinc és sarkok kopottasak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1900 Ft
Brehm, Bruno - Igy kezdődött [antikvár]

Igy kezdődött [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Bruno Brehm. Igy kezdődött. Apis és este. Ötödik kiadás. Budapest, 1938. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Győri Hirlap Nyomda. 383 p. Egészvászon.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
Brehm, Bruno - Ez lett a vége [antikvár]

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A ragasztása pár helyen kicsit meggyengült. A táblák sarkai kissé kopottak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Brehm, Bruno - A kétfejű sas lehull [antikvár]

A kétfejű sas lehull [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A ragasztása pár helyen kicsit meggyengült. A táblák sarkai és a gerince kissé kopottak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
960 Ft
Brehm, Bruno - Igy kezdődött [antikvár]

Igy kezdődött [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A ragasztása pár helyen kissé meggyengült. A táblák szélei, sarkai kicsit kopottak. Pár lapja minimálisan sérült.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Brehm, Bruno - A kétfejű sas lehull [antikvár]

A kétfejű sas lehull [antikvár]

Brehm, Bruno

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A kötése kicsit sérült. A gerince felül minimálisan sérült. Részlet a könyvből: Van-e remény, kérdezte halkan Montenuovo herceg ezredes, főudvarmester a két orvost, akik az imént léptek ki reggeli vizitről a császár dolgozószobájából. A láz csökent, jelentette Kerzl...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Brehm, Bruno toplistája

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

A kétfejű sas lehull [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1000 Ft

Igy kezdődött [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

A kétfejű sas lehull [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Ez lett a vége [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Színház a kastélyban [antikvár]

Brehm, Bruno

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1250 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet