kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
Paulo Coelho - Kapcsolatok - Naptár 2025
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2999 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
2399 Ft
Vera Ma - Manga hősnők - Színezőkönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2999 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
2399 Ft
Giulia Enders - Testünk jelzései [eKönyv: epub, mobi] eKönyv
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4299 Ft
Sándor György - A ZONGORAJÁTÉKRÓL - MOZGÁS, HANGZÁS, KIFEJEZÉS
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
9800 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
8820 Ft
Agatha Christie - Cipruskoporsó [eKönyv: epub, mobi] eKönyv
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2999 Ft
Nikki St. Crowe - The Dark One - A Sötét Árnyék
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3992 Ft
Erich Kästner - A két Lotti [eHangoskönyv] Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
4400 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
4180 Ft
Jeffrey Archer - Nézz félre! [raktárvásár]
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4290 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3432 Ft
SZENDREY - KARPER - GITÁRGYAKORLATOK ÉS DARABOK 4
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2890 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
2456 Ft
Tóth Krisztina - Malac és Liba kirándul (Malac és Liba) - Diafilm
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2350 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1997 Ft

VEB BIBLIOGRAPHISCHES INSTITUT

  -   274 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
KAHNT, HELMUT, Knorr, Bernd - BI-Lexikon - Alte Maße, Münzen und Gewichte [antikvár]

BI-Lexikon - Alte Maße, Münzen und Gewichte [antikvár]

KAHNT, HELMUT, Knorr, Bernd

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Védőborítója kopottas, széleinél szakadozott.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2000 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Renate Liebig - Der Große Duden [antikvár]

Der Große Duden [antikvár]

Renate Liebig

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Táblái karcosak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Jung,Walter - Grammatik der Deutschen sprache [antikvár]

Grammatik der Deutschen sprache [antikvár]

Jung,Walter

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tábla maszatos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Werner Starke - Leipzig - Schauplatz der Völkerschlacht 1813 [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Helbig,Gerhard, Schenkel,Wolfgang - Wörterbuch zur Valenz und Distribution deutscher Verben [antikvár]

Wörterbuch zur Valenz und Distribution deutscher Verben [antikvár]

Helbig,Gerhard, Schenkel,Wolfgang

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kiadói borítója halványan elszíneződött.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1250 Ft
Großes Fremdwörterbuch [antikvár]

Großes Fremdwörterbuch [antikvár]

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A kiadói borító repedezett.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Hermann Lemme - Bad Schandau - Winterberg- und Zschirnsteingebiet [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Agricola, Erhard, Küfner, Ruth, Herbert Görner - Wörter und Wendungen [antikvár]

Wörter und Wendungen [antikvár]

Agricola, Erhard, Küfner, Ruth, Herbert Görner

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A kiadói borítón repedések.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Alfred Knopf - Die Saalfelder Höhe - Zwischen Schwarzatal und Loquitzgrund [antikvár]
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Georg Möller - Praktische Stillehre [antikvár]

Praktische Stillehre [antikvár]

Georg Möller

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Fleischer, Wolfgang, Hartung, Wolfdietrich, Schildt, Joachim, Suchsland, Peter (szerk.), Stahl, Ingrid - Kleine Enzyklopädie Deutsche Sprache [antikvár]

Kleine Enzyklopädie Deutsche Sprache [antikvár]

Fleischer, Wolfgang, Hartung, Wolfdietrich, Schildt, Joachim, Suchsland, Peter (szerk.), Stahl, Ingrid

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Táblái kissé foltosak. Védőborító szélei szakadozottak.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
6000 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Albrecht, Friedrich, Kändler, Klaus - Bund proletarisch-revolutionärer Schriftsteller Deutschlands [antikvár]

Bund proletarisch-revolutionärer Schriftsteller Deutschlands [antikvár]

Albrecht, Friedrich, Kändler, Klaus

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Ungvári Tamás könyvtárából! Felső lapéle és gerince enyhén elszíneződött.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2500 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Prof. Klien, Horst - Der Grosse Duden [antikvár]

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Tulajdonosi névbejegyzéssel. Az utolsó lapok közt a kötés megtört. A gerincen a borító foltos.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
oldal:6 1 | 2 | 3 | 4 | 5
VEB BIBLIOGRAPHISCHES INSTITUT toplistája

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft

BI-Lexikon - Alte Maße, Münzen und Gewichte [antikvár]

KAHNT, HELMUT, Knorr, Bernd

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2000 Ft

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft

Der Grosse Duden [antikvár]

Prof. Klien, Horst

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet